GymPro Studio Fiyatlar

Studio Paketleri  (Aylık Ödeme)

  1. Aylık aboneliklerde kullanım hakkı yukarıda fiyatları belirlenen bedellerin zamanında ödenmesi halinde her ay sonunda 1 ay daha uzar. Herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Dileyen işletmeler istedikleri zaman hizmet almayı durdurabilirler ya da bir üst pakete (Yıllık abonelik) geçiş yapabilirler. 

  2. Sunulan fiyatlar; şube başı fiyatlardır. Zincir spor merkezlerinin toplu alım avantajlarından faydalanabilmesi için Yazılım uzmanlarımız ile bağlantı kurmasını rica ederiz. 

  3. E-Arşiv Fatura, Sanal Pos entegrasyonu, SMS gönderimleri gibi işlevler için üçüncü firma entegrasyonu gereklidir. Bu hizmetlerden fayalanabilmeniz için anılan firmalar ile ayrıca sözleşme imzalanması gereklidir. Yukarıdaki paket içerisinde sunulan hizmetler yalnızca entegrasyonu kapsar. Bu firmalara ayrıca alınan hizmetler karşılığı ödemeler yapmanız gerekebilir. Bu konuda daha detaylı bilgi için yazılım uzmanlarımıza başvurunuz. Ayrıca; Argedan'ın hazır entegrasyonu bulunan firmaların haricinde bir başka firma ile çalışmak istemeniz halinde, ek entegrasyon bedeli ödemeniz gerekir. 

  4. Çoklu şubeler için toplu alım indirimi mevcuttur. Lütfen Yazılım Uzmanlarımız ile görüşünüz.

  5. Argedan'ın yukarıda sunulan imkanları önceden haber vermeksizin değiştirme, iptal etme / sonlandırma hakkı saklıdır. 

Argedan

Cenap Şahabettin Sok. No. 28/2 Koşuyolu / Kadıköy / İstanbul / Türkiye