GymPro Studio

Kişiye Özel (Personal Training)
ve Grup dersi veren Stüdyolar 

Fitness sektörünün vazgeçilmezleri arasında olan Kişiye Özel Eğitim ve Grup Dersi hizmetlerini GymPro'nun rakipsiz "Studio" paketi ile kolayca organize edin. 

Yalnızca GymPro'nun sunduğu çok özel modül ve işlevler ile hep kazanan tarafta olun.

shutterstock_145455307_edited_edited.png

Teknik Özellikler
 

GymPro Studio daha çok Kişiye Özel Ders (Personal Training) ve Grup Dersi veren işletmeler için idealdir. Tümüyle Rezervasyon sistemi üzerinden çalışan bu modül; dersleri, eğitmenleri ve üyelerin satın aldıkları paketleri ayrı ayrı takip eder. 

 

GymPro Studio; işletmenin tercihine göre “Basic”, “Plus” ve “Pro” olarak 3 ayrı paket ile sunulur. 

GymPro Studio işletmelerin bilgisayarlarına kurulan bir yazılımdır ve yalnızca Microsoft Windows işletim sistemi ile çalışır. Ancak tüm veriler bulut sunucularda tutulur. Dolayısıyla bilgisayarınız bozulsa dahi verileriniz kaybolmaz. 

GymPro yazılımı genel Teknik özelliklerini incelemek için buraya tıklayınız. 

Bu ürüne özel modül & işlevler
ve açıklamaları

 

GymPro Studio kullanıcılarına standart özelliklere ek olarak; aşağıdaki ayrıcalıklı özellik ve işlevleri sunar. Bu özellik ve işlevler paketlere göre değişkenlik gösterebilir. (Lütfen paket karşılaştırma listesini inceleyiniz.)

Bireysel Seanslık Hizmetler : GymPro Studio ile kişilere bireysel hizmet satışı yapabilirsiniz. Bu satışları yaparken; ister tek isterseniz de 4, 6, 12, 24 vb. avantajlı paketler halinde satabilirsiniz. 

Düet Seanslık Hizmetler : GymPro Studio ile kişilere bireysel hizmet satışı yapabilirsiniz. Bu satışları yaparken; ister tek isterseniz de 4, 6, 12, 24 vb. avantajlı paketler halinde satabilirsiniz. 

Studio Grup Dersi Satışı :  GymPro Studio sizlere paket satışlarınızda benzeri olmayan özgürlükler sunar. Sabit hizmet paketleri, Alternati

Kontenjanlı Grup Ders Takibi GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Alternatifli Hizmet Paketleri GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Değişken Seanslı Paketler GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Aylık & Günlük Sınırlamalar GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Pakete özel rezervasyon sınırlamaları GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

PT Prim Hesaplama GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Yukarıdaki modül ve işlevlerin hangi paketlerde bulunduğunu görmek için aşağıdaki karşılaştırma listesini inceleyin. 

Studio Modüller
 

Standart Modüller (Tüm paketlerde standart olarak sunulur.)

 • Anlık Analizler

 • Detaylı Hatırlatma

 • Üye Ölçüm ve Sağlık Bilgileri Takip

 • Üye Misafir Takibi 

 • Paket Devir

 • Paket Dondurma

 • Ön Muhasebe

 • ​​Voucher

 • Personel Takibi

 • Fatura kesme

 • Personel Çalışma Takvimi

 • Gider Takibi

 • Üye Diyalog Takibi

 • Dönemsel fiyat listesi oluşturma

 • Detaylı Raporlama

Studio Paket karşılaştırma ve fiyatlar 

Pakete dahil
Ayrıca satın alınabilir

Gelirlerinizi arttıracak
ek modüller

​GymPro Studio paketlerine ek olarak satın alabileceğiniz aşağıdaki modüller ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

(*) Ek modüller yalnızca Studio Plus ve Pro paketleri için geçerlidir. 

Firma adı ile Mobil uygulama GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Mobil Uygulama Vitrin Sayfası GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Wait List (Bekleme Listesi) GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

E-Cüzdan (Ön Ödeme ile alışveriş) GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Mobil uygulama ile PT takibi GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Ders öncesi - sonrası otomatik anket gönderimi. GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Zoom ile online canlı ders satışı ve rezervasyonu GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Studio Grup Dersi Yer Seçimi GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Süper Paket Açıklaması aşağıda sunulmuştur. 

Süper Paket

​GymPro yazılımınızı en etkin şekilde kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm entegrasyonları tek bir paketi topladık. 

 • SMS Entegrasyonu ​​

 • E-Fatura Entegrasyonu 

 • Yağ-Kas Kemik ölçüm cihazları 

 • Sanal Pos Entegrasyonu 

 • Zoom Canlı Ders Entegrasyonu 

 

 

(*) Entegrasyonlar yalnızca bazı markalar ile hazır durumdadır. İlgili sayfadan markalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yeni bir marka ile entegrasyon yapılması istenmesi halinde çalışma fiyatlandırılır.

Süper Paket hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın!

Hizmetlerinizi nasıl satabilirsiniz?

GymPro Studio size hizmetlerinizi daha kolay satmak için çok özel imkanlar sunar. Günümüzde fiyattan daha çok ödeme kolaylıklarının önemli olması nedeniyle; GymPro SanalPOS modülü aracılığı ile riske girmeden hizmetlerinizi satabilirsiniz. 

Kredi Kartı limiti blokesi olmaksızın sabit aylık bedeller ile yıllık satış GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Kredi Kartı limiti blokesi olmaksızın sabit aylık bedeller ile sınırsız süreli satış GymPro Studio ile aynı anda 2 ve daha üstü kişiye aynı anda tekli ya da çoklu hizmet satışı yapabilir, rezervasyonların da aynı kişi sayıları ile yapılmasını sağlayabilirisiniz. 

Bu detayları okumanızda
fayda var

 

Verilerimiz nasıl saklanıyor?
Online satış için gerekli olan SanalPOS nedir? 
GymPro Güvenlik özellikleri
GymPro İletişim İşlevleri
Gym
Pro Hatırlatma İşlevleri
Sık Sorulan Sorular
GymPro kullanıcıları için tüyolar

Bu ürün ile ilgili önemli hatırlatmalar
 

 1. Argedan Bilişim A.Ş.'nin yukarıda yazılı olan özellik, işlev ve fiyatları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkı saklıdır. 

Studio'ya özel avantajlı destek paketlerini inceleyin

İşletmenizi günün şartlarına ve rekabetin minimumlarına göre en etkili şekilde yönetmek için size özel hazırlanmış özel destek paketlerini inceleyin.

Süper Entegrasyon Paketi

Premium Destek Paketi

Süper Entegrasyon Paketi

SMS Entegrasyonu 

E-Fatura Entegrasyonu 

Yağ-Kas Kemik ölçüm cihazları 

Sanal Pos Entegrasyonu 

Zoom Canlı Ders Entegrasyonu 

SMS Entegrasyonu 

E-Fatura Entegrasyonu 

Yağ-Kas Kemik ölçüm cihazları 

Sanal Pos Entegrasyonu 

Zoom Canlı Ders Entegrasyonu 

SMS Entegrasyonu 

E-Fatura Entegrasyonu 

Yağ-Kas Kemik ölçüm cihazları 

Sanal Pos Entegrasyonu 

Zoom Canlı Ders Entegrasyonu 

Detaylı Bilgi >

Detaylı Bilgi >

Detaylı Bilgi >