GymPro Duyuru

GymPro yazılımınızın 

dondurulması hakkında

önemli bilgilendirme

T.C. Hükümeti tarafından alınan karar gereği devam etmekte olan “Covid 19 - Corona Virüs” riskleri nedeniyle Spor Merkezlerinin geçici süre kapalı kalacağı duyurulmuştur.  Bu süre zarfında SİZLERE BİR NEBZE DESTEK VEREBİLMEK AMACIYLA “SON TARİHİ BELLİ OLMAYAN ŞEKİLDE YAZILIM DONDURMA” ayrıcalığı sağlayabileceğimizi ve kapanan yazılımlarının tekrar açılmasını istediğiniz güne kadar dondurulan süre boyunca Aylık Ödemeleriniz için ARGEDAN TARAFINDAN FATURA KESİLMEYECEĞİNİ bildirmek istiyoruz. 

 

Yazılım dondurma ayrıcalığı yalnızca “Aylık ödenen bakım, geliştirme ve veri barındırma hizmeti bedellerini” içermekte olup, geriye yönelik bakiye borçlarını kapsamamaktadır. Yazılımın geçici süre kapalı kaldığı dönemde entegre çalışan Mobil Uygulamaların da kapalı kalacağı anlamına gelir. 

 

Bu imkandan faydalanmak isteyen firmaların belge@argedan.com adresine firma imza yetkilisinin dilekçesi ve imza sirküleri örneğini göndermesi yeterlidir. Detaylı bilgi için 02165533446 numaralı telefonu arayabilirsiniz.