GymPro Fitness Modülleri

GymPro ile üyelerinizin fitness performanslarını

birebir takip etmeniz çok kolay. 

GymPro'nun en çok tercih edilen Spor Merkezi Üye Takip yazılımı olmasının en önemli nedenlerinden biri de; fitness modüllerinin benzeri yazılımlara göre en güçlü yanı olması ve kolay kullanımıdır. İster bir Gym salonu isterseniz grup egzersiz satışı yapan bir işletme olun. Hayatınızı kolaylaştıracak mutlaka bir modülümüz var.

Üye Ölçüm ve Sağlık Bilgileri Takip Modülü

GymPro ölçüm modülü
Üye ölçüm sonuçlarının manuel yada cihaz entegrasyonu ile sisteme giriş ve analizinin yapıldığı modüldür.
 
Firmanıza özel ölçüm periyodları tanımlayarak ölçüm zamanı gelen üyelerin takibini yapabilir, üyelerinize ölçüm günlerini otomatik SMS ile hatırlatabilirsiniz.
 
Üyelerinizin spor geçmişi, hedefleri vb. kritik bilgilerin de girişini sağlayabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. 
GymPro 7 Ölçüm Modülü

Spor Programı

GymPro 7 Spor Modülü

Üyelere özel antrenman ve cardio programları oluşturabilir, haftalık çalışma planı tanımlayarak günlere göre yoğunluk dağılımı yapabilirsiniz.

 

Kişilere özel fitness danışmanı tanımlayabilir, belirleyeceğiniz periyodlarda danışmanlara arama atamaları yapabilirsiniz. Sistem spor programı tarihi geçen ve yenilemesi gelen üyeleri size önceden bildirir.

 

Rutin yapılan egzersizleri paket program olarak tanımlayabilir, üyeye özel paketi seçerek hızlı bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Önceden tanımlı yada firmanıza özel hazırlanabilen formatlar üzerinden program çıktısını alabilirsiniz.

 

Spor Programı Takip modülü ile entegre çalışır. Üye tesis içerisinde bulunan kiosklardan antrenman programını görebilir, çıktı alabilir hatta yaptığı egzersizleri tamamlandı olarak işaretleyebilir. 

GymPro Screens

Stüdyo Dersleri Takip

GymPro Studio
Grup derslerinizi haftalık, aylık yada uzun dönemler olarak planlayabilir, katılımcı sayılarını yönetebilirsiniz. Eğitmenler sistem üzerinden verilen dersleri girişini yapar. Bir üst yöneticinin onayı ile verilen dersten prim hadekişi sağlanır.
 
Geniş raporlama seçenekleri ile en çok hangi ders, hangi eğitmene katılım sağlanıyor analizi kolayca yapılabilir.

Studio Plus

GymPr Studio Plus
Stüdyo Plus modülü ile üye ve eğitmenin aynı anda kartlarının sisteme okutularak ders düşümü yapılması sağlanır. Önce üye kartı okutulur. Eğer aktif bir paket var ise ders ve eğitmen seçimi yapılarak en son eğitmenin kartı okutulması beklenir. Bu şekilde özel ders düşüm işlemlerinde tam bir otokontrol sağlanmış olur. Bu sistem ile deftere imza, bilet kullanımı vb. yöntemler tarihe karışır. 

Stüdyo Özel Ders Takibi (Rezervasyon Takibi)

GymPro Rezervasyon

Stüdyo derslerinin sisteme tanımlanarak rezervasyon ve seans düşüm işlemlerinin yapıldığı modüldür. Ders programınızı haftalık, aylık ve uzun dönemler olarak sisteme girişini sağlayabilirsiniz. Katılımcı sayısı (kontenjan) belirleyebilir, hizmet tipi tanımlayarak derse katılacak kişileri paketlerine göre sınıflandırabilirsiniz.

 

En önemli avantajı geçiş kontrol sisteminiz ile entegre çalışmasıdır  Stüdyo girişine geçiş kontrol sistemi konularak yalnızca o derse ait paketi olan kişilerin giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.  

 

Ayrıca; Stüdyoya özel yer seçim işlemi yaptırılabilir. Yer planı önceden sisteme tanımlanır. Kişilere rezervasyon sırasında yer seçimi yaptırılır.

 

Bu modül; Online üye sayfası ile entegre çalışır. Online rezervasyon alınabilir, rezervasyonlar görüntülenebilir yada iptal edilebilir.

Paket Alternatif Hizmet Tanımlama

Üyenin satın almış olduğu paket hizmetlerine ek olarak farklı hizmetleri de kullanma izni verebilirsiniz, her hizmet için birim seanslar belirleyebilirsiniz. Örneğin 30 Seans P.T. Paketi kapsamında Personal Traning hizmeti kullanımında 1 seans, Pilates hizmeti kullanınında 2 seans, Spining hizmeti kullanınında 5 seans düşsün gibi tanımlamalar yapılabilir.
 
Ek olarak kontörlü paketler oluşturabilir ve her hizmet başına birim kontör belirleyebilirsiniz.

Seanslık Bilet Basımı

Üyenin satın almış olduğu paket seansları termal yazıcı ile bilet formatında basılır ve üyeye teslim edilir. Üye ders sonrası bir bileti eğitmene teslim eder.
 
Gün sonu biletler kontrol edilerek sistemden seans düşümü sağlanır.

Grup Hizmet Paket Satışı (Düet)

Bu modül ile grup paketleri ve katılımcı sayıları belirleyebilirsiniz. Paket satışında belirlenen sayı kadar üyenin girilmesini sağlanır. Üye sayısı 2 ve üzeri olabilir. Ders düşüm şeklini aynı anda yada bağımsız tanımlayabilirsiniz. Aynı anda ders düşümü seçilmesi durumunda üyelerden herhangi birinin seans kullanması durumunda otomatik olarak diğer kişilerden de düşüm sağlanır.

Vücut Analiz Cihazları Entegrasyonu

Üye ölçüm modülü Tanita, Inbody gibi sektörde lider cihazlarla entegre çalışır. Cihaz üzerinden veri girşine gerek kalmadan direk yazılım üzerinden ölçüm işlemi başlatılır, ölçüm sonrası tüm sonuçlar otomatik olarak sisteme girilir. Cihaz kabiliyeti kapsamında detaylı analizler alınır.
 
Arada manuel yapılan bir giriş olmadığı için hata olasılığı yoktur.

Amatör & Profesyonel Sporcu Takibi (Athletics)

GymPr Athletics
Altyapı ve lisanslı sporcu yetiştiren işletmeler branş bazında sporcuların bonservis, vize, aidat ve oturum izni gibi alanların takibini yapabilir. Çalışma planları oluşturularak sporcunun yoklama işlemleri takip edilir.
 
Sisteme testler ve puan parametreleri tanımlanır. Test sonuçları toplu olarak yada sporcu seçilerek girilebilir. Belirlenen kriterlere uyan sporculara puanlama yapılır ve takibi sağlanır. Geniş raporlama seçenekleri ile geriye dönük olarak testler üzerinde analizler sağlanabilir. 

PT Prim Hesaplama

Özel ders girişleri sonrası belirlenen kriterlere göre eğitmenlerin prim hakedişleri otomatik olarak hesaplanır. Prim oranları hizmete özel yüzde veya sabit rakam olarak; ister genel ister eğitmene özel tanımlanabilir. Tanımlar dönemsel olarak yapılabilir.
 
Özel ders kullanımı yapılan tüm modüllerle entegre çalışır.

Yukarıda verilen bilgiler genel başlıklardır. Detaylı bilgi için uzmanlarımız ile görüşünüz. Argedan'ın verilen modül içeriklerini değiştirme hakkı saklıdır.

 

Modüller ayrı ayrı satın alınabildiği gibi, ekonomik paketler içerisinde de Argedan tarafından ayrı ayrı satılabilir.