GymPro. Güvenlik.

GymPro ile verileriniz güven altında.

GymPro veri güvenliğiniz için

birinci sınıf çözümler sunar. 

GymPro için en önemli unsurlardan biri Güvenliktir. Bu nedenle dünyanın en saygın ve güvenli yazılım dilleri ile hazırlanmıştır. GymPro her kullanıcının bilgisayarına kurulur ancak tüm veriler Argedan'ın yüksek güvenlikli ve kapasiteli Server'ında (Ana Makina) saklanır. Tüm kullanıcılar; Cloud teknolojisi ile verilerine ulaşır. Herhangi bir üçüncü kişinin, herhangi bir personelin şifresini bilmesi yazılıma girebilmesi için yeterli değildir. Yazılımın kurulu olduğu bir bilgisayara da ihtiyacı vardır.

 

GymPro kullanıcıları bilgisayarları çalındığında dahi en fazla 3 dakika içerisinde o bilgisayardaki GymPro yazılımına erişimi kolayca kapatabilir. Çalınma ya da arızlanma gibi durumlarda yeni GymPro başka bir bilgisayara yine 3 dakika gibi kısa bir zamanda kurulabilir.

Yazılım Aktivasyon Kontrolü

Yazılımınızı kendi bilgisayarına kurmak isteyen bir kişi; kurulum dosyalarına sahip olsa dahi (ki kurulum dosyaları veri içermez) yazılımı aktive edebilmesi için işletmenizin yetkilendirdiği kişinin cep telefonuna gelecek aktivasyon koduna ihtiyaç duyar. Dolayısıyla yetkisiz ya da yetkisi iptal edilmiş kişiler yazılımı hiç bir zaman açamaz.

Ayrıca; yazılımı kendi bilgisayarına kurmayı denemek isteyenlerin de tüm bilgileri (IP no, bilgisayar adı, kullanıcı adı vb.) aynı mesajda yetkili kişiye bildirilir. 

GymPro Aktivasyon Kodu Güvenliği

İleri seviye yetkilendirme

GymPro'nun ileri seviye yetkilendirme alt yapısı ile ilk gün yapacağınız ayarlar ile tüm bilgilerinizi güven altında tutabilirsiniz. Yetkilendirme modülünde ister kişi kişi isterseniz de Kategori (Resepsiyon, Satış, Spor) altına kişiler atayarak yazılımınızın güvenliğini kolayca sağlayabilirsiniz.

GymPro güvenlik

GymPro veri güvenliği konusunda bir çok detaylı özelliğe sahiptir. Ekran resmi alma, telefon bilgilerinin gizlenmesi, detaylı yetkilendirme vb. bunlardan yalnızca bir kaç tanesidir.