GymPro Mobile

MOBIL 2 WEB.png

Yeni GymPro Mobile

Spor Merkezlerinin "Üyelerine Özel" hazırlanmış, yazılımınız ile birebir entegre ve Fitness sektörünün tartışmasız en iyi mobil uygulaması.   GymPro Mobile. Tümüyle yenilendi! 

w6.png
w10.png
w7.png
w13.png

Günümüzde üyenizin aklına her hangi bir saatte; "tesisinizi kullanmak için rezervasyon yaptırmak" geldiğinde ya da "paketini uzatmayı planladığında" hemen elinin altında, cep telefonunda olmanız çok önemlidir. GymPro kullanıcısı ayrıcalıklı işletmeler için artık her an üyelerinin yanında olmak, hizmetlerini sunabilmek, hem çok kolay hem de ekonomik! Hem de daha bir çok özellik ile!

GymPro Mobile; Spor merkezinizin "Üyeleri" için tasarlanmıştır. Uygulama ile üyeleriniz; sunduğunuz hizmetlere akıllı telefonlarından ulaşabileceklerdir. GymPro Mobile; personel ve yöneticiler tarafından kullanılacak bir uygulama değildir. 

Daha sade, şık ve kullanıcı dostu

GymPro’nun geleneksel tarzı ile mobil uygulamanızda da tüm ekranlar sade ve basit olarak yeniden tasarlandı. İstenilen bilgiye en kolay şekilde ulaşılabilecek şekilde hazırlanan menüler 7'den 70'e herkes tarafından kolaylık ile kullanılabilecek. 

 

GymPro’nun genel tasarımını kullanabileceğiniz gibi; arzu eden işletmeler için farklı uygulama şablonlarından birini seçebilir ya da binlerce dolar vermeden GymPro Mobile’ın alt yapısı ile kendinize özel uygulamayı geliştirtebilirsiniz. 

 

 

a1.png
w7.png

Pahalı geçiş kontrol sistemlerine elveda!

 

GymPro Mobile’ın getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi de QR kodu. 

 

Özel QR kodu sayesinde pahalı ve sürekli arızalanan el / parmak izi gibi biyometrik sistemlere ya da elden ele dolaşan kartlı sistemlere ihtiyaç olmadan "GymPro ile tamamı ile entegre" QR okuyucuları turnikeleriniz üzerinde kullanabileceksiniz. 

 

Özel güvenlik önlemleri ile suistimal edilmesi imkansıza yakın QR geçiş kontrol sistemi sayesinde uygulamanın üyeleriniz tarafından kullanımı da her zaman artarak devam edecek. 

(*) QR ile geçiş kontrol ayrı bir modül olarak sunulmaktadır. 

GymPro Mobile uygulamasını

tercih eden işletmeler

Bir çok ayrıcalıklı işletme GymPro Mobile uygulamasını üyelerine kullandırarak hem 24 saat üyelerinin ellerinin altında olabildikleri için 7/24 rezervasyon ile hizmet kalitelerini hem de online satış imkanı sunarak gelirlerini arttırdılar. 

GymPro kullanan işletmeleri görmek için tıklayın

ref 2.png

Yeni kişiye özel Gym&Cardio Programı takibi.

 

Artık kağıtlara-kartonlara son. GymPro Mobil ile üyeleriniz onlara özel hazırladığınız spor programlarını telefonlarından takip edebilecek, hareketi yaptıklarında işaretleyebilecekler.

Anlık olarak GymPro ile entegre çalışan sistemde; eğitmenleriniz programı biten kişileri takip edebilecek, programlarını yenileyebilecekler. Yeni program takibinde isterseniz hareketlerin fotoğraf ya da videolarını da üyeleriniz ile paylaşabiliyorsunuz!

 

w8.png
w16.png

Grup ve Özel Derslere Anlık Rezervasyon

 

GymPro Mobile ile üyeleriniz önceden satın aldıkları hizmetleri dahilinde anlık olarak özel ve grup derslerine rezervasyon yapabilecekler. GymPro arka planda kişilerin paket kontrolünü yapacak, rezervasyon talebinde otomatik olarak kişinin hakkından düşecek. Hatta iptalleri sizin belirlediğiniz kurallara göre kabul edecek ya da etmeyecek. 

Rezervasyon yapmak isteyen kişilerin sahip oldukları aktif paketleri kontrol eden sistem, gerektiğinde yeni paketler önererek satın alma yapmalarını sağlayacak. 

 

Ayrıca; yer seçilmesi gereken derslerde Yer Seçmek de GymPro Mobile'da mümkün (Opsiyoneldir) 

 

Türkiye'de bir ilk!

Türkiye’de fitness işletmelerinde sunulan "kişiye özel eğitmen / birebir eğitmen" hizmetleri yıllardır bir çok farklı yöntem ile takip edilir. İmza atma, bilet verme, sözlü taahhütler vs…  

 

Bu yöntemlerin hepsi de zaman zaman yanlış anlaşılmalara ya da suiistimallere neden olur ve genelde bunun bedelini işletme sahipleri öder. İşte bu noktada Argedan'ın konusunda uzman yazılım ekibi, GymPro Mobile Uygulamasına bu çok talep alan özelliği ekledi. Mobil PT Takip Modülü.   

 

Kullanımı ise tüm GymPro uygulamalarında olduğu gibi gayet basit. 

Özel dersin başlama anında; üyenizin mobil uygulamadaki ilgili sayfayı açması ve eğitmenin telefonuna yaklaştırması yeterli. Geri kalan her şeyi GymPro halleder ve size yalnızca ilgili raporları incelemek kalır.

Detaylı bilgi için tıklayın

 

Mobil uygulama ile özel ders takibi ve karşılıklı ders düşme

Kredi kartı ile Üyelik ve Seanslık Hizmet Satışı

 

GymPro Mobile ile artık tüm hizmetlerinizi telefondan tek tık ile satabileceksiniz. Hem de ister tek çekim isterseniz de kredi kartı limitini bloke etmeden sınırsız otomatik yenileme ile. 

Üyelerinizin ne zaman ve nerede spor yapmak isteyeceğiniz bilemeyebilirsiniz. Ama ellerinin altında olarak hizmetlerinizi sunabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. 

GymPro SanalPos ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın

 

w2.png
w5.png
w10.png

Eğitmen ve Ders Tanıtımları

 

GymPro Mobile ile eğitmen ve grup derslerinizin tanıtımlarını yapabileceksiniz. Hem ayrı bir menü altında hem de her ders rezervasyonu anında üyeleriniz ders ve eğitmenler hakkında bilgi alabilecekler. 

 

Vücut Analiz Ölçümleri

anında telefonlarda.

 

Üyeleriniz işletmenizde yaptırdıkları tüm ölçümleri anında GymPro Mobile'da. Hem son ölçümleri hem de tarihçesi.

Karşılaştırmalı grafikler ile. 

w15.png

Uygulamanızı kendi adınız ile yayınlayın!

 

GymPro Mobile uygulamasını isterseniz "GymPro" adı ile kullanabilir isterseniz standart tasarımda kendi logo ve adınız ile yayınlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir alt yapısı sayesinde kolayca kendinize özel bir uygulamanız mağazalarda yerini alabilir. *

Hatta tamamı ile size özel bir tasarım ile hazır GymPro Mobile alt yapısını da kullanabilirsiniz.

(*) Uygulama adı değişikliğinde ilgili mağazalardaki uygulama adı sizin arzu ettiğiniz ad olur ve telefonlarda da aynı isimle bulunur. Arzu eden firmalar uygulama adı ile birlikte sayfa tasarımlarını da kendilerine özel bir şekilde değiştirebilirler.

Bu hizmetler için ek bedel ödemeniz gerekir. 

Önemli Hatırlatmalar

 

Bu uygulama yalnızca GymPro kullanıcısı işletmelere sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Uygulamanın kullanılabilmesi için; üyelerin bir Mobile modülü olan GymPro kullanıcısı işletmeye üye olması gereklidir. Üyeleriniz uygulama için herhangi bir ücret ödemez. 

GymPro Mobile'ın bu sayfada anlatılan bazı özellikleri modüler olabilir ve ek işlev olarak satın alınması gerekir. Argedan'ın uygulamanın özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme ya da iptal etme hakkı saklıdır.