GymPro 7 Kazandıran Tüyolar

Yöneticiler (ve adayları) için GymPro ile gelirlerinizi arttırma,

giderlerinizi azaltma tüyoları

4e9fa2_4da3e2b5692b452e8e42a9c5d3dba7d8~
graphıc.png

GymPro sizlere daha çok kazandırmak için tasarlanmıştır. Bir çok benzersiz özelliğe ve yüzlerce rapora ek olarak; tek tık ile ulaşabileceğiniz sektöre özel Hızlı Analizleri ile kolayca satışlarınızı arttırabilecek ya da giderlerinizi azaltabilecek kararları kolayca alabilirsiniz. 

Gelin GymPro'nun benzersiz bir kaç özelliğine göz atalım. 

İşletmenizde zaten dolu saatlerinizdeki kullanımı arttırmanız için fiziki yatırım yapmanız gerekir. Ancak zaten boş saatlerinizi daha uygun fiyata (geçici kampanyalar ile) satarsanız gelirleriniz kolayca artar. GymPro'nun akıllı analizleri sayesinde hangi saatlerde kullanımın az olduğunu tespit edip; o saatlere özel yeni üyelikleri kolayca yaratabilirsiniz. Hem saatlere göre hem de günlere göre analizler anlık olarak tek tuşla GymPro'nuzda! 

Gerçek zamanlı doluluk oranlarına göre boş saatlere özel yeni üyelikler yaratın!

Screen Shot 2019-07-12 at 12.35.27.png
Screen Shot 2019-07-12 at 11.59.39.png

Arayıp sormadığınız için üyeliklerini yenilemeyecek kişileri görmek ister misiniz?

Bir çok zorluklar ile üyelik yaptığınız kişileri arayıp, sormazsanız tabiki kolayca kaybedersiniz. Hatta onların size yeni üyeler getirmesini de engellemiş olursunuz. GymPro tek tuşla; Hiç aranmamış, hiç giriş yapmamış, hiç ölçüm alınmamış ve hiç spor programı yazılmamış üyelerini gösterir. Onları aramanız; üyelik yenileme oranlarını ve tabiki gelirlerinizi ciddi bir şekilde arttıracaktır. 

> GymPro'nun benzersiz iletişim işlevlerine göz atın

Üye aramalarını yalnızca bir kez tanımlayın; GymPro size ve ekibinize ömür boyu hatırlatsın.

GymPro'da yeni bir üyelik tanımlaması yaparken; üyelik süresine göre kişilere (eğitmeni, üye danışmanı vb.) otomatik üye arama hatırlatması atayabilirsiniz.Bunu bir kez yapmanız yeterli. 

 

Artık o üyeliği alan her kişi için arama hatırlatmaları otomatik olarak devreye girer. Hem takip edildikleri için üyeleriniz mutlu olur, hem de satışlarınız arttığı için siz!

> GymPro'nun benzersiz iletişim işlevlerine göz atın

Screen Shot 2019-07-14 at 14.07.49.png
Screen Shot 2019-07-12 at 12.45.07.png

Üyelik yenileme kampanyasını yapmanın en doğru zamanını belirlemek çok basit!

GymPro size önünüzdeki 1 yıl içerisinde hangi ayda kaç kişinin üyeliğini biteceği bilgisini net olarak verir.

 

Siz de hedef aylar öncesi yenileme kampanyasıplanlayabilir ya da çeşitli aktiviteler yaparak, hazır eğleniyorlarken; üyelik yenileme için üyelerinize güzel bir sebep sunabilirsiniz. 

Reklam şart. Ama hangi kanal sizin için daha verimli? İki tık ile GymPro size bunu söyler. 

İşletmenizin tanıtımını yaparken reklam vereceğiniz mecralar sınırsızdır. Ancak; GymPro size hangi kanalların verimli olduğunu iki tık ile söyler. Siz de geri dönüş oranları zayıf olan mecralara reklam vermeyerek tasarruf edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; her yeni gelen müşterinize "Bizi nereden duydunuz?" sorusunu sormak ve ilgili alana kaydetmek. Bu kadar basit.

Screen Shot 2019-07-12 at 12.29.10.png
Screen Shot 2019-07-14 at 14.22.56.png

Potansiyel üye takibinde işinizi şansa bırakmayın. 

Critical Zone yalnızca GymPro'da!

Yapılan araştırmalara göre kişiler bir ürünü satın alma fikrinden ort. 15 gün içerisinde vazgeçiyor. Buna Critcal Zone diyoruz. Bu süre içerisinde yapacağınız aramalar çok önemlidir. 

 

GymPro yeni üye adayını sisteme eklemeniz sonrası otomatik olarak takip eden 3, 7 ve 15nci günlere arama ataması yapar. (Bu süreleri değiştirebilir, ekleme yapabilirsiniz.) 

 

Satış temsilcileriniz sabah GymPro'yu açtıklarında kimi arayacaklarını görür ve onları arayarak satışlarınızı arttırırlar. 

Üyelik yaptırıp gelmeyen kişilerin tekrar üyelik yapma ihtimali çok düşüktür. 

Üyelik yapmalarına rağmen gelmeyen üyeleri kaybedilmiş sayabilirsiniz. Bu nedenle GymPro üyelik ya da seanslık hizmet almış olmasına rağmen gelmeyen üyeleri size günlük olarak listeler ve siz de onları arayarak spora davet edebilirsiniz. 

Kolayca yapacağınız ayarlar ile X gün gelmeyen üyelerinizi ana sayfanızda görebilir, arayabilir ve arama sonuçlarını Diyalog bölümüne kaydedebilirsiniz. Böylece üyelik yenileme oranlarınız ve gelirleriniz artar. 

Screen Shot 2019-07-14 at 14.47.44.png
4e9fa2_db080758d72c4f03b19d16ead87a6e02~

Otomatik SMS ile hem ekonomik hem de birinci sınıf bir hizmet verin.

Doğum günü kutlamasından rezervasyon öncesi hatırlatmaya, yeni üye olanlara hoşgeldiniz mesajınızdan üyelik bitişi hatırlatmasına kadar bir çok veri ile ilgili SMS mesajlarınızı GymPro sizin adınıza otomatik olarak gönderir. Gönderim saati kısıtlama ayarları, özelleştirilebilir metinler ve bir çok özelliği ile GymPro Otomatik SMS ile üyeleriniz ile irtibatınız hiç bir zaman kesilmez.

> Otomatik SMS detaylarına göz atın

4e9fa2_4da3e2b5692b452e8e42a9c5d3dba7d8~

GymPro ekibinize her şeyi anlık hatırlatsın. 

Başarıyı şansa bırakmayın.  

Yalnızca GymPro'da bulunan benzersiz Hatırlatma özellikleri ile spor programı bitenlerden borç vadesi gelenlere, onaylanmamış rezervasyonlardan üye olmasına rağmen gelmeyenlere kadar tüm detaylara anlık olarak hakim olmanız çok kolay.  

Başlangıçta yapacağınız bir kaç ayar ile yıllarca her şey otomatik olarak takip edilsin. 

> GymPro'nun Hatırlatma özelliklerine göz atın

Üyeleriniz nerede ise; siz de orada olun. Çünkü onlar spor yapmaya karar verdiğinde ellerinin altında olmanız çok önemli!

Tümü ile GymPro yazılımınız ile entegre özel mobil uygulamanız ile her daim üyeleriniz ile iletişimde olun. Onlar istedikleri anda rezervasyon yaptırabilsinler, yeni paket alabilsinler, haftalık ders programlarınızı takip edebilsinler. 

Size daha rahat ulaşabilip, daha kolay satın alma yapabilsinler.  

> GymPro Mobile işlevlerine göz atın

4e9fa2_4da3e2b5692b452e8e42a9c5d3dba7d8~
MOBIL 2 WEB.png

GymPro'nun daha çok kazanmanız için sağladığı imkanlar yukarıdakiler ile sınırlı değildir. Bu liste yalnızca fikir vermesi açısından paylaşılmıştır. Daha detaylı bilgi için Yazılım Danışmanlarımız ile bağlantıya geçebilirsiniz. 

Önemli hatırlatmalar : 

1.  GymPro sizlere yalnızca verileri sunar, tavsiyelerde bulunmaz. Tablo ve grafiklerin yorumlanması işletmeye aittir. 

2.  Gelirlerinizi arttıracak ya da giderlerinizi azaltacak özellikler tüm GymPro versiyonlarında olmayabilir. Ek modül olarak satın alınması gerekebilir. 

3.  Bazı özellikler işletmelerin kararı ile Yetkiye başlanmış ve tüm GymPro kullanıcıları tarafından görülemeyebilir. 

4.  GymPro'nun grafik ya da tablolar ile sizlere çeşitli veriler sunabilmesi için; ilgili tüm alanların düzenli olarak kullanılıyor ve dolduruluyor olması gereklidir. Veri girişi olmayan yazılımlar analiz sunamaz. 

5.  Üyelik ile çalışan işletmeler için; saatlik, günlük vb. doluluk oranlarını görebilmek için herhangi bir geçiş kontrol sistemi kullanılması gereklidir.