GymPro Mobile Avantajlar

GymPro Mobile ile üyeleriniz neredeyse,

siz de oradasınız.

GymPro Mobile ile sahip olacağınız

benzersiz avantajlar.

GymPro ile birebir entegre!

GymPro Mobile'ın en önemli avantajı yazılımınız ile entegre olmasıdır. Piyasadaki bir çok rezervasyon uygulamasından farklı olarak yazılımınızdaki detaylar anlık olarak senkronize olur. Yazdığınız bir ders programı, herhangi bir derse rezervasyon, üyelik ya da hizmet satışı vb. bir çok özellik için ikinci bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 

Rakipsiz fiyat.

GymPro Mobile çerçevesinde bir iOs ve Android platformlarında çalışan bir uygulama maliyeti binlerce doları geçmektedir. Bir de buna yazılımınız ile entegrasyonu eklerseniz maliyet çok daha fazla olacaktır. Bir tek Argedan'ın sağladığı bu ayrıcalıklı hizmet ile "Standart" uygulamayı nerdeyse yalnızca aylık bir ders bedeline tüm üyelerinize kullandırabileceksiniz.

a1.png

Teknolojiyi en doğru şekilde sunmak. 

Uzun zamandır üyelerinizin bir telefon uygulamasında ana ihtiyacı olan işlevleri, kullanımı en kolay şekilde olması için çalışıyoruz. Basit, sade ve kolay anlaşılabilir menüleri ile üyeleriniz verdiğiniz hizmetlere çok daha kolay ulaşabilecekler. Hem de kısıtlama olmadan, tek tıkla. 

Daha fazla ve her zaman kazandırır. 

Günümüzde üyelerinize sunabileceğiniz en önemli hizmet; onların akıllı telefonlarında olmanızdır. Onların spor yapamaya karar verdiğinde ellerinin altındaki telefon sizin en büyük avantajınızdır. Yeni bir ders rezervasyonu, yeni bir hizmet alımı ve bir çok imkan üyenizi daha mutlu edecek, size daha çok kazandıracaktır. 

GymPro Mobile

İşletme maliyetlerinize destek!

Başta kriminal veri alan ya da sürekli problem çıkartan biometrik geçiş kontrol sistemleri olmak üzere artık pahalı sistemlere ya da sürekli gider oluşturan ancak bir yandan da elden ele dolaşan, genelede evde unutulan kartlı geçiş kontrol sistemlerine ve onların masraflarına veda zamanı. Benzersiz ve güvenli QR Kod sistemi ile geçiş kontrolünüzü çok daha az maliyetler ile sağlayabileceksiniz.  

Prestijli.

GymPro Mobile ile üyelerinize oldukça prestijli bir ürünü minimum maliyetler ile sunarsınız. Onlara çevrelerine anlatabilecekleri bir çok pozitif detay sunarsınız. Verdikleri kilolar, ölçüm karşılaştırmaları, spor programlarındaki ilerlemeler vb. bir çok detay onların arkadaşlarına gösterecekleri ekranlar olacaktır. Bunları gören arkadaşlar da sizin potansiyel üyeleriniz olacaktır. 

GymPro Mobile

En önemli avantaj. Argedan ayrıcalığı ile sürekli gelişen bir uygulama. 

GymPro Mobile'ın en önemli avantajı ise 20 yıldır müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunan Argedan tarafından hazırlanmış ve geliştirilmeye devam ediliyor olmasıdır. GymPro yazılımında olduğu gibi; ilk versiyonu sonrası uygulama üzerinde çalışmaya devam edecek ve sizlere her zaman bir çok yenilik sunacağız. Bir çoğu ücretsiz olacak bu yenilikler ile siz de üyelerinize daha iyi bir hizmet verecek ve her zaman olduğu gibi; GymPro ile daha fazla kazanmaya devam edeceksiniz.

Önemli Hatırlatmalar

 

Bu uygulama yalnızca GymPro kullanıcısı işletmelere sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Uygulamanın kullanılabilmesi için; üyelerin bir Mobile modülü olan GymPro kullanıcısı işletmeye üye olması gereklidir. Üyeleriniz uygulama için herhangi bir ücret ödemez. 

GymPro Mobile'ın bu sayfada anlatılan bazı özellikleri modüler olabilir ve ek işlev olarak satın alınması gerekir. Argedan'ın uygulamanın özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme ya da iptal etme hakkı saklıdır.

Kredi kartı ile satış ve bazı özellikler 2nci versiyonda devreye girecektir.