GymPro. Önemli Duyuru

Toplu SMS Kullanıcısı müşterilerimiz

için önemli duyuru.

Sevgili GymPro kullanıcısı,

 

Bildiğiniz üzere Argedan bir çok farklı firmanın Toplu SMS entegrasyonunu sizlere sunmaktadır. Bu firmalardan bazıları yazılım ile ilgili entegrasyon bedelini kendileri üstlenmekte, bazıları ise müşterinin üstlenmesini istemektedir. Bir çok müşterimizin şu anda kullanmakta olduğu toplu SMS firması entegrasyon bedelini kendisi üstlenmiştir. 

 

Ancak;

 

Yine şu anda sizlere hizmet sunan firma alt yapısı nedeni ile gönderilen toplu SMS’lere "Çıkış Linki" (Red Hakkı - Kişinin her hangi bir ücret ödemeden 4 haneli bir telefon numarasına SMS atarak listeden çıkması) hizmetini verememektedir. Bu durumda gönderdiğiniz toplu SMS’lerde çıkış linki olmaması nedeniyle; alıcıların sizleri ilgili kuruma şikayet etme riski doğurmaktadır. 

 

Sürekli olarak gönderdiğiniz toplu SMS’ler ile ilgili bu tip şikayet riski yaşamak istemiyorsanız; bu hizmeti (ek bir ücret karşılığı) sunan üçüncü bir firma ile çalışmanızı önemle tavsiye ederiz. Argedan olarak bir çok firmanın yazılımına entegrasyon imkanı bulunmaktadır. 

 

Üçüncü bir firma ile çalışmanız halinde; ilgili sözleşmeleri anılan firmaları ayrıca imzalamanız, SMS ve Çıkış Linki hizmetini firmadan doğrudan almanız gereklidir. Ancak bu durumda yeni SMS sağlayıcısı entegrasyon bedelinin firmanızca karşılanması gerekmektedir. (Bu bedel her bir firma için 4.500 TL + KDV olup, yalnızca bir defaya mahsus ve yıl sonuna kadar 2.000 TL + KDV olarak düzenlenmiştir.) 

 

Toplu SMS’lerde Çıkış Linki ve bu hizmeti sunan üçüncü firmalar ile ilgili yazılım danışmanınız ile bağlantıya geçebilirsiniz. 

 

Bilgilerinize önemle sunarız. 

 

 

Argedan Bilişim Limited Şirketi